IWP zaprasza na specjalne konsultacje dla wydawców prasy dotyczące zmian w VAT

IWP zaprasza na specjalne konsultacje dla wydawców prasy dotyczące zmian w VAT

Rządowy projekt nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług przewiduje, że zmienione przepisy dotyczące VAT zaczną wchodzić w życie od 1 listopada 2019 r. Z uwagi wysoki stopień skomplikowania proponowanych zmian i ich wpływ na funkcjonowanie wydawców, Izba Wydawców Prasy organizuje konsultacje poświęcone przepisom, które wejdą w życie po nowelizacji ustawy VAT.

Konsultacje organizujemy we współpracy z renomowaną kancelarią prawną MDDP – Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy. Konsultacje odbędą się w Centrum Prasowym „Foksal”, ul. Foksal 3/5 w dniu 13 września (piątek) 2019 r., w godzinach 10–16 (w tym przerwa na posiłek).

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia. Zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie do 10 września 2019 r. do biura IWP e-mailem (sekretariat@iwp.pl), faksem (22 827-87-18) lub pocztą na adres Izby Wydawców Prasy: ul. Foksal 3/5 00-366 Warszawa, tel. 22 828-59-30.

Więcej w dziale Szkolenia – do ściągnięcia formularz zgłoszeniowy.