IWP i Marfeel zapraszają na webinar: Rola danych w nowej epoce dziennikarstwa

IWP i Marfeel zapraszają na webinar: Rola danych w nowej epoce dziennikarstwa

Izba Wydawców Prasy zaprasza na kolejne spotkanie online przedstawiające narzędzia do monetyzacji działań online wydawców. Webinar przygotowany przez firmę Marfeel odbędzie się w środę 26 października o godz. 12.00.

Firma Marfeel podczas webinaru wyjaśni jak kultura newsów oparta na danych wpływa na codzienne decyzje w newsroomie. Niezależnie od tego, czy celem wydawcy jest zwiększenie ruchu, zaangażowania i subskrypcji, czy też poprawa SEO i monetyzacja, prezentacja narzędzia Compass pokaże jak podejmować decyzje oparte na danych w czasie rzeczywistym, bez marnowania zbędnych zasobów. Marfeel Compass to także rozwiązanie analityczne działające w czasie rzeczywistym, w pełni zgodne z najbardziej zaawansowanymi przepisami dotyczącymi prywatności i bezpieczeństwa, takimi jak RODO, LGPD, CNIL i CCPA.

Webinarium (przewidziane na 1,5 godz.) dostępne będzie dla przedstawicieli polskich wydawców po uprzedniej rejestracji. Zgłoszenie przyjmowane są do wtorku 25 października włącznie na adres mailowy sekretariat@iwp.pl.

Webinar 26 października jest dostępny pod tym linkiem od godz. 12.00.