IWP i Fundacja Tygodnika Powszechnego zapraszają 19 kwietnia na webinar prezentujący rozwiązanie rE-medium

IWP i Fundacja Tygodnika Powszechnego zapraszają 19 kwietnia na webinar prezentujący rozwiązanie rE-medium

W ramach przeglądu systemów i rozwiązań dla wydawców, Izba Wydawców Prasy wraz z Fundacją Tygodnika Powszechnego zapraszają w piątek 19 kwietnia o godz. 10.00 na prezentację systemu CMS pn. „rE-medium to rozwiązanie CMS skierowane do małych i średnich wydawnictw prasowych”.

Podczas spotkania online przedstawiciele zespołu projektowego zaprezentują stworzone przez Fundację Tygodnika Powszechnego kompleksowe narzędzie do zarządzania treściami dla wydawców prasy drukowanej i elektronicznej oraz omówią zasady jego pozyskania.

rE-medium to udostępniane bezpłatnie, zintegrowane rozwiązanie produkcyjno-marketingowe dla małych i średnich niezależnych wydawców mediów. Projekt składa się z w pełni funkcjonalnego modułu CMS (Content Managament System) znacząco upraszczającego zarządzanie treściami w wydaniu papierowym oraz w serwisie online, narzędzia do prowadzenia stron WWW, modułu paywall, który pozwala na monetyzację publikowanych tam treści i wreszcie kompletu rozwiązań służących do prowadzenia bazy kont użytkowników wraz z integracją z narzędziami analitycznymi i marketingowymi.

Spotkanie odbędzie się w piątek 19.04. br. o godz. 10:00 na platformie Google Meet. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w webinarium prosimy o rejestrację do 18.04 poprzez formularz zgłoszeń.

  • Projekt „rE-medium – rozwiązanie CMS dla małych i średnich wydawnictw prasowych” realizowany przez Fundację Tygodnika Powszechnego jest dofinansowany z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy Norweskich.