Tylko do 8 stycznia trwa rejestracja na szkolenie INMA Master Class dla wydawców

Tylko do 8 stycznia trwa rejestracja na szkolenie INMA Master Class dla wydawców

Onlinowy kurs, Leadership and Transformation Opportunities, organizowany w ramach INMA Master Class, to trzy szkolenia online prowadzone co tydzień w kolejne wtorki od 12 stycznia. To kurs przygotowany specjalnie dla menedżerów mediów, wyższej kadry kierowniczej, a także dla innych przedstawicieli wydawców. Wśród prowadzących są przedstawiciele dużych firm medialnych, w tym: BBC, Dagens Nyheter, FT Strategies, New York Times, Reuters Institute, Ringier Axel Springer. Rejestracja i zakup biletów możliwy tylko do 8 stycznia.

Wśród tematów jakie będą podejmowane w tym kursie są m.in.:
– Nowe modele biznesowe wydawców
– Praca z domu. Nowa norma dla wszystkich? Co dalej?
– Jak używać technologii do napędzania transformacji w firmie?
– Efektywne wykorzystanie danych. Jakie dane będą ważne, w przyszłości bez cookies?
– Jakich umiejętności przywódczych i zarządczych powinniśmy szukać u naszych pracowników?

Udział w Leadership and Transformation Opportunities obejmuje: spotkania na żywo, dostęp do nagrań wideo z prezentacjami oraz dostęp do prezentacji poszczególnych prelegentów (jeśli zechcą się nimi podzielić). Każdy moduł będzie trwał około 2,5 godziny (odbywać się będzie od 16:00 do 18:30 czasu polskiego) i zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem platformy Zoom. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań wszystkim prowadzącym.

Rejestracja i zakup biletów tylko  do 8 stycznia włącznie – dostępna pod linkiem https://www.inma.org/modules/event/2021leadershipmasterclass/register/