Digital Innovators Summit odbędzie 24 i 25 marca 2020 r. w Berlinie

Digital Innovators Summit odbędzie 24 i 25 marca 2020 r. w Berlinie

Digital Innovators Summit to spotkanie specjalistów z branży wydawniczej od 2007 roku odbywające się co roku w Berlinie. Tym razem zorganizowana zostanie dniach 24 i 25 marca 2020 r. Organizatorzy pod tym adresem zachęcają do rejestracji oferując bilety w promocyjnych cenach. Promocja obowiązuje do 2 października włącznie. Impreza organizowana jest – jak zwykle – przez FIPP i VDZ, stowarzyszenie niemieckich wydawców.

Media na całym świecie stale się rozwijają. Pojawiają się nowe modele biznesowe. Czasami trudno nadążyć za wszystkimi zmianami dlategoDigital Innovators Summit to szczególne miejsce i okazja, by usłyszeć i poznać w jednym miejscu tyle nowości, dyskutować o przyszłości mediów i technologii.

Konferencja DIS gromadzi ponad 600 wyższej kadry kierowniczej z ponad 35 krajów świata. Do Berlina przyjeżdżają przedstawiciele firm wydawniczych, technologicznych, platform społecznościowych i dostawców rozwiązań, by dzielić się pomysłami, omawiać pojawiające się trendy i prezentować przyszłe produkty.