6 lutego 2020 r. odbędą się konsultacje podatkowe dla wydawców prasy

6 lutego 2020 r. odbędą się konsultacje podatkowe dla wydawców prasy

W 2019 i 2020 roku weszły w życie liczne i poważne zmiany w przepisach podatkowych (VAT i CIT) oraz przepisach dotyczących rozliczeń PIT i ZUS. Wiele z tych zmian ma daleko idące konsekwencje dla działalności wydawców i ich służb finansowych, także w świetle zmian w przepisach karnych i karno-skarbowych. Z uwagi na niezwykle szeroki zakres zmian w przepisach podatkowych szczególnie zachęcamy Państwa w tym roku do zgłoszenia udziału swych pracowników w  organizowanych przez IWP konsultacjach.

Konsultacje organizujemy we współpracy z renomowaną kancelarią prawną MDDP – Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy. Kancelaria ta doskonale zna specyfikę działalności wydawniczej – od wielu lat współpracuje z IWP i opracowała wiele analiz podatkowych na użytek wydawców. Zajęcia poprowadzą mec. Janina Fornalik oraz mec. Tomasz Michalik. Program szkolenia będzie udostępniony w najbliższych dniach.

Termin i miejsce szkolenia

Konsultacje są jednodniowe, odbędą się w Centrum Prasowym „Foksal”, ul. Foksal 3/5 w dniu 6 lutego (czwartek) 2020 r., w godzinach 10 – 16 (w tym przerwa na posiłek).

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje więc kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy do ściągnięcia w dziale „Szkolenia” pod tym linkiem: https://www.iwp.pl/index.php/2020/01/14/konsultacje-podatkowe-dla-wydawcow-prasy/