GrandFront 2016 – kończy się czas na zgłoszenia!

Dobiega końca czas na zgłaszanie okładek w jubileuszowej, XV. edycji Konkursu na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2016. W tym roku w regulaminie Konkursu wprowadzono pewne zmiany – zmierzają one do doprecyzowania kategorii oraz równoważenia prac w druku i cyfrze. Dokładne informacje i mechanizm zgłaszania prac znajdują się na stronie internetowej www.grandfront.pl

W związku z jubileuszem przyznana będzie nagroda XV-lecia dla najlepszej z okładek nagrodzonych dotąd nagrodą główną. Zwycięzcę wyłonią redakcje w ogólnopolskim plebiscycie.

Wszystkie redakcje i wydawców gorąco zachęcamy do udziału w tym prestiżowym Konkursie. To wyjątkowa okazja do skonfrontowania się z najlepszymi pracami grafików prasowych i redak­torów (i pochwalenia się własnymi osiągnięciami).

Konkurs GrandFront tradycyjnie już odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współorganizatorem Konkursu jest w tym roku Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Aktualny regulamin Konkursu GrandFront 2016 oraz skład jury dostępne są na stronie internetowej Konkursu: www.grandfront.pl