1 kwietnia szkolenie online. Najlepsze praktyki dotyczące modeli płatnych dostępów

Izba Wydawców Prasy zaprasza 1 kwietnia w godzinach 14.00 – 15.30 na kolejne spotkanie poświęcone przeglądowi najlepszych rozwiązań dotyczących rozwoju branży wydawniczej. Tym razem spotkanie odbędzie się zdalnie, za pomocą platformy Zoom.

W trakcie spotkania ekspert przedstawi najlepsze praktyki z całego świata dotyczące modeli płatnych dostępów na stronach www. Tematem spotkania będą też strategie monetyzacji treści dostosowane do specyfiki treści i struktury ruchu oraz polskiego rynku.

Spotkanie poprowadzi Marcin Kowalczyk (VP, Head of Subscription Solutions w Deep.BI, poprzednio dyrektor działu Nowe Media w Gremi Media (Rzeczpospolita, Parkiet), ekspert rynku mediów specjalizujący się w strategiach monetyzacji treści i „membership economy”.

Spotkanie odbędzie się w środę, 1 kwietnia 2020 r. w godzinach 14.00-15.30 za pomocą platformy Zoom. Spotkanie jest bezpłatne i skierowane wyłącznie do członków Izby Wydawców Prasy. Dane dotyczące logowania członkowie IWP otrzymają w rozsyłanym newsletterze.