Prezentacja UpScore – platformy do monitoringu ruchu na stronach internetowych

Kontynuując cykl spotkań na temat nowych technologii stosowanych w wydawnictwach Izba Wydawców Prasy zaprasza na kolejne spotkanie 28 maja (wtorek), o godz. 12.00.

UpScore jest innowacyjną platformą analityczną, która pomaga wydawcy zrozumieć i zwiększać ruch na swoich stronach www. To zbiór narzędzi pozwalających lepiej analizować w czasie rzeczywistym, jaka treść jest atrakcyjna dla odwiedzających stronę internetową i w jaki sposób internauci z niej korzystają. UpScore posiada funkcje zarządzania i optymalizacji contentu. Firma oferuje klientom nieograniczoną liczbę dostępów do platformy co pozwala zaangażować wszystkich dziennikarzy do pracy nad rozwojem contentu online. Platforma UpScore to m.in.: analityka w czasie rzeczywistym, predykcja i ocena treści, narzędzia do zarządzania stroną główną, mapy cieplne, analiza contentu video, rekomendacje treści.

UpScore ma siedzibę w Hamburgu (Niemcy), drugie biuro mieści się w Zagrzebiu (Chorwacja). Firma obsługuje wielu wydawców cyfrowych w całej Europie [z informacji własnej firmy UpScore].

Prezentacja w j. angielskim odbędzie się na ul. Foksal 3/5. Udział jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie obecności – zgłoszenia do 27 maja włącznie (mail: sekretariat@iwp.pl), gdyż liczba miejsc jest ograniczona.